Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Yükseller nakliyat banka taşımacılığı hizmetleri veren kurumsal firmadır. Günümüzde nakliyat sektörüne atılan bir çok firma vardır ama bunların ne kadar güvenilir oldugu tartışılır. Nakliyat firmaları arasında işinin hakkını veren sayılı firmalar arasında yer alan Yükseller nakliyat banka taşımacılığında da kendini bi hayli geliştirmiş olmanın öz güveni ile sizlere sınırsız hizmetler vermeye devam etmektedir.Banka taşımacılıgını konusunda da firmamız sizlere bir çok çözümler sunmaktadır.

 

Bizlere gelen talepleri müşteri temsilcilerimiz en iyi şekilde değerlendirmek için şube ya da müdürlüğünüzde incelemeler yapmak üzere yönlendiririz. Ön inceleme yeni ve eski yeriniz de de yapılarak oluşabilecek sorunları dahaönceden engelleyebilmek için çalışmalar yapılır.Taşınacak malzemelerin görülmesi, listelenmesi, taşıma sisteminin belirlenmesi, nakliye araçları ve gerek duyulan ekipman ve aletlerin temini gibi bir çok konuda bir rapor olrak hazırlamaktadır.

 

Banka taşımacılığında bilgisayar ve buna benzer teknolojik cihazlar avrupadan ithal kraft kağırlara sarılır ve kolilere düzenli bir şekilde yerleştirilir. Çelik kasa ve bankamatikler ise Asansörlü araçlar vasıtası ile taşınır.Yükseller nakliyat tüm olası kaza ve hazar durumlarına karşı kapsamlı olarak eşyalarınıza sigorta yapmaktadır. Sigorta poliçesi ise taşınma günü banka görevlisine Yükseller Nakliyat görevlisi tarafından bizzat kendisine teslim edilecektir. Olası bir hasar durumunda ise banka, sigorta acentası ile muhattap olmaktadır.