Dizi Çekim Taşımacılığı

Dizi Çekim Taşımacılığı

Nakliye İşlemleri Arasında ender rastlanan dizi çekim taşımacılığını Yükseller Nakliyat firmasına yaptırabilirsiniz. Sizlerin talepleri Üzerine dizi çekim nakliye işleri yapmaktayız. Yıllardır Taşıma SEKTÖRÜNDE Yaptığımız Taşıma işlerinden Dolayi tecrübelerimizi katlama imkanımız oldu.

Dizi çekim malzemeleri çok hassas malzemelerdir. Bu malzemelerin nakliyesi işlemleri yapılması ekstra incelik gerektirmektedir. Her malzemenin ayrı özellikleri ve ince ayarları bulunduğundan taşınırken özel ambalajlamak gerekir. Yükseller Nakliyat firması olarak, bize taşınmasını istediğiniz dizi çekim malzemeleri için en kaliteli, dışarıdan darbe emme özelliği olan ve yanmaz ambalajlar kullanmaktayız.   Dizi çekim malzemelerinin hepsini ayrı ayrı paketleme işlemi yapıyoruz. Büyüklük ya da ağırlık fark etmemektedir. Sizin malzemelerinize zarar gelmemesi için her türlü önlemi almaktayız. Bu sayede sizlerin malzemelerine hiç bir zarar gelmemesini sağlıyoruz. Taşınacak kamera ve benzeri malzemelerinizi farklı bir yükleme sistemiyle taşıyoruz. Birbiri üzerine binmeyecek şekilde istifliyoruz. Nasıl mı? Yükseller Nakliyatın filosunda bulunan araçların içerisine raf sistemi yaparak her ürününüzü özelliklerine göre farklı bölmeye yerleştiriyoruz. Bu sayede istifleme işlemleri daha kolay ve düzenli olmaktadır. Böylece hassas olarak taşınması gereken malzemelerinizi istediğiniz şekilde taşımış oluyoruz.

Dizi çekim malzemelerinizi nakliye mi etmek istiyorsunuz? Yükseller Nakliyat, bu konudaki tecrübesi sayesinde sizlere en mükemmel ve en güvenli adrestir. Sizleri hiçbir şekilde zor durumda bırakmayarak, dizi çekim malzemelerinizin nakliyesini yapıyoruz. Taşıtmak istediğiniz dizi çekim malzemelerinizi ne zaman nereye istiyorsanız, bize söylemeniz yeterli olacaktır. Gerisini bize bırakın.

Dizi çekim malzemeleri taşımasında sigorta işlemi yapılmaktadır. Sizlerle anlaşmamızdan sonra hemen sigorta işlemi yapıyoruz. Malzemelerin özellikleri ve değerine göre ekspertiz ekibimiz bir sigorta fiyatı çıkarmaktadır. Bu fiyata istinaden taşıma işlemi öncesinde sigorta işlemi yapılmaktadır. Yükseller Nakliyat firması olarak, sigorta işlemi yapılmadan hiç bir malzemenize dokunmuyoruz. Sigorta bizim için önceliktir.

Dizi çekim malzemeleri taşıtacaksanız, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. 7  gün 24 saat boyunca bizlere ulaşarak dizi çekim taşımacılığı işleriniz yaptırabilirsiniz. Sizlerin bize emanet ettiği malzemeleri, başlarına hiçbir sıkıntı gelmeden istediğiniz yere nakliye ediyoruz. Yıllardır edindiğimiz tecrübe sayesinde dizi çekim taşımacılığında hep öncü olduk. Sizleri Yükseller Nakliyat’a bekliyoruz.