Eşya Depolama

Eşya Depolama

Normal bir günden farklı olarak bazen olağan dışı olaylar başımıza gelebilir. Bunlara en iyi örnek, acil olarak başka bir ile tayin olabiliriz. Ya da farklı bir yere taşınmak zorunda kalınabilir. Evinizi büyük bir tadilata sokacaksınız ve evde eşyalarınızın olmaması mı gerekiyor?

Tüm bu olaylara aile olarak bir anda reaksiyon göstermek zor olabilir. Eşyaları ve aileyi bırakıp gidilmesi gerekebilir. Yani eşyaların güven verecek bir yerde depolanması ihtiyacı olacaktır.

Yükseller Nakliyat firmasının bu tip gelişebilecek olan acil durumlarda, sizlerin ani ihtiyacınızı karşılamak için eşya depolama hizmeti bulunmaktadır. Daha önceki eviniz 3+1 olduğu ve şuan ki eviniz 2+1 mi, eşyalarınızı doğal olarak fazla gelecek ve sığmayacaktır. Günümüzde apartman depoları eşya şaklayacak niteliklere sahip olmadığından, fazla gelen eşyalarınızı güvenli bir yerde muhafaza etmek zorunda kalacaksınız. Güvenilir olarak niteleyebileceğiniz bir yerde istediğiniz kadar eşyalarınızı muhafaza edebiliriz. Eşya depolama derken aklınıza sadece ev eşyası olarak daraltmamalısınız. Ev eşyası haricinde kullanmadığınız malzemeler ya da aklınıza gelecek her türlü malzemenin depolama işlerini yapıyoruz.

Eşya depolama işleminde eşyalarınızı bize nasıl bıraktıysanız size aynı şekilde teslim etme garantisi veriyoruz. Sizlerin eşyaları, eşya depolarımıza girdikten sonra sigorta işlemlerini yapıyoruz. Depolama alanımız 7 gün 24 saat güvenlik kameralarının izlenmesi ve görüntülerin kayıt altına alınması sağlanmaktadır. Güvenlik kameralarının haricinde ilave olarak güvenlik personelimiz de depolarımızda eşyalarınız için görevlendirilmektedir.

Depolanacak eşyanızın yerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Sizlere özel tahsis edeceğimiz eşya depolama yerinde eşyalarınız istediğiniz kadar muhafaza edilecektir. Depolama işleminde önceliğin, deponun temizliği ve düzeni olduğunu biliyoruz. Sizlere hizmet verirken de bunları en nizami şekilde yerine getirmeye gayret ediyoruz.

Sizler, bizlere telefonlarımız üzerinden 7 gün 24 saat ulaşarak eşya depolama hizmetinden yararlanabilir ya da eşyalarınızı depolarımızdan alarak yeni yerine nakliyesini sağlayabilirsiniz.

Yükseller Nakliyat firması olarak, yıllardır sizlere eşya depolama hizmetinde bulunmaktayız. En kaliteli depolama sistemlerimizle eşyalarınıza zarar gelmeden teslim edebilmek en büyük amacımızdır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, eşyalarınızı depolayabileceğimiz bir yeriniz her zaman Yükseller Nakliyat’ta olacaktır. Eşyalarınızı bize emanet edin, gerisini düşünmeyin.