Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Nakliye, herhangi bir eşyanın bir yerden bir yere taşınmasıdır. Yükseller Nakliyat olarak sizlerin ev ya da ofis ne tür bir eşya taşıma hizmetine ihtiyacınız varsa, sizlere yardımcı olmak için varız.

Yıllardır Yükseller Nakliyat olarak, evden eve taşımacılık firmasında marka olduk. Tecrübeli taşıma ekibimiz sayesinde bize emanet ettiğiniz eşyalarınızı istediğiniz yere aldığımız gibi ulaştırmayı hep bildik. Yükseller Nakliyat güvenli taşımaya her zaman önem vermiştir. Nakliyesini yaptığımız eşyalarınızı, kendi eşyalarımızmış gibi düşünerek, nakliyenin her adımında en hassas şekilde hareket ediyoruz.

Sizlerin de ekonomik yönden cebinizi düşünerek en uygun fiyatlarla eşyalarınızı taşımak için hizmetinize hazırız. Geniş araçlarımız ve paketlemese uzman hale gelmiş ekibimizle sizlerin kıymetli eşyalarınızı kusursuz bir şekilde evden eve nakliyesini yapıyoruz.

Yükseller Nakliyat, sizlerden gelecek olan evden eve nakliyat isteklerinize istinaden nakliye firmamızın ekspertiz elemanları, evinizde bulunan eşya durumuna göre sizlere fiyat belirliyor. Ekspertiz ekibimizin vereceği rapora göre bir fiyat çıkarılmaktadır. Sizlerin de görüşleri alındıktan sonra eğer fiyatta anlaşılması durumunda, sizin belirleyeceğiniz bir tarihte evinizi istediğiniz yere nakliyesini sağlıyoruz.

Nakliye günü geldiğinde Yükseller Nakliyat olarak eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme işlemi ayrı ayrı yapılmaktadır. Bunun amacı, ufak parçalar olsa dahi üst üste binen eşyaların basınçtan dolayı kırılabileceği düşünülerek bu basımcı en aza indirgiyoruz. Sizlerin eşyalarını paketlemek için kullandığımız ambalajlarımız, hem yanmaz özellikte hem de gelebilecek her türlü baskıyı abzorve edecek kalitededir.

Taşıma işlemlerinizi asansörlü taşıma ile eşyalarınızın hem kısa sürede taşınmasını sağlamak  hem de zarar görebilmesi ihtimalini sıfıra indirgeyebilmek için sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Taşıma işlemlerinin tamamlanmasının ardından eşya yerleştirme işlemlerine başlıyoruz. Sizlerin eşliğinde eşyalarınızı hangi odaya be hangi yönde istiyorsanız bizler ona göre hareket ederek eşyalarınızı yerleştirmeye gayret gösteriyoruz. Sizlerin taleplerine göre eşyalarınızın yerleri belirlendikten sonra, profesyonel mobilya kurulum ekibimiz, mobilyalarınızı kurulum işlemine başlamaktadır. Mutfak eşyalarınızı dilerseniz istediğiniz dolap gözlerine kadar yerleştirebiliriz. Bu sektörde yıllardır emek vermiş Yükseller Nakliyat olarak siz nasıl bir yerleşim planı isterseniz, biz sizin talebinize göre evinizi yerleştiriyoruz.