Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

Bazı iş yerleri çeşitli nedenlerden dolayı taşınma ihtiyacı gereği nakliyelerine gerek duyulur. Bunlardan en geniş çaplı olanı ise fabrika gibi büyük işletmeleridir. Fabrika taşımacılığı, evden eve gibi normal nakliyat işlerine benzemez. Çok daha ayrıntı ve tecrübe gerektirir.

Yükseller Nakliyat firması olarak tecrübeli  ve profesyonel ekibimiz ile fabrikanıza ait olan her türlü malzemelerinizi, ürünlerinizi ve dilediğiniz her şeyi taşıma işlemleri yapıyoruz. Fabrikanızın ilk bulunduğu yerden (taşınacağı yerden) içeride bulunan tüm makine ve parçaları, ürettiğiniz ürün ve yedek parçalarını yıllardır fabrika taşımacılığı işinde tecrübelenmiş ekibimiz sorunsuz bir şekilde sökerek paketleme işlemlerine başlıyoruz.

Her fabrika sahibi gibi sizler de malzemelerinize ya da ürünlerinize en ufak bir zarar gelmesini istemezsiniz. Bizler Yükseller Nakliyat firması olarak, bunun için sizlere hizmet veriyoruz. Sizlerin fabrikada bulunan malzeme, makine veya ürünlerinize hiç bir zarar getirmeden istediğiniz yere taşınmasını sağlıyoruz.

Taşınma zamanını sizlere bırakıyoruz. Eğer sizler üretimde herhangi bir aksaklık olmasın istiyorsanız biz de buna göre önlemler alıyoruz. Hızımızı sizler için artırıyoruz. Vardiya bitim saati itibariyle fabrikanızda bulunan makineleri profesyonelce sökme işlemini yapıyoruz. Ardından paketleme işlemlerine geçiyoruz. Paketleme işlemlerini malzemelerinizin zarar görmeyeceği özel ambalajlarla yapmaktayız. Bu ambalajlarımızın diğer bir özelliği de yanmaz olmasıdır. Paketleme işleminden sonra, Yükseller Nakliyat filosunda bulunan araçlara yükleme işlemi yapılıyor. Yükleme işleri tecrübe işidir. Personelimiz fabrika malzemelerinizi zarar gelemeyecek şekilde istifleme yapmaktadır. Bir sonraki mesai başlamadan evvel fabrikanızın makinelerini kurmak için profesyonel ekibimiz kurulumlarını yapmaktadır. Sizleri üretimden geri kalmayacak şekilde tüm hızıyla çalışan ekibimiz sayesinde, hiç bir kaybınız olmadan fabrikanızı taşımış olacağız.

Yükseller Nakliyat firması olarak, fabrika taşıma işlerinizi sigortalı olarak yapmaktayız. Sizlerin malzemelerine hiç bir zarar gelmemesi için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Fabrika taşıtacaksanız bizi hemen arayın. Yıllardır fabrika taşımacılığında öncü olan Yükseller Nakliyat sayesinde fabrikadaki malzemeleriniz istediğiniz zamanda istediğiniz yere nakliye edilmektedir. Sizlerin taşıtacağınız ürün ve malzemeleri kendi ürün ve malzemelerimiz gibi hareket ettiğimizden içiniz rahat olsun. Bizler sizlere hizmet veriyoruz.