Hakkında

Yükseller Nakliyat Kimdir?

Siz değerli müşterilerimizin eşyalarını bir yerden dilediğiniz bir başka yere taşınması işleminde, Yükseller Nakliyat olarak özenli hareket ediyoruz. Eşyalarınız bizim için değerlidir. Sizler onların herşeyden nasıl sakınıyorsanız, biz de Yükseller Nakliyat firması olarak sizlerin değer verdiği eşyalar için elimizden geleni yapıyoruz.

Evden eve taşımacılık sektöründe Yükseller Nakliyat firması olarak yıllardır bu sektöründe hizmet vermekten mutluluk duyduk. Bizi tercih etmenizin en önemli sebebi, size ve eşyalarınıza duyduğumuz hassasiyettir.

Sizlerin talepleri doğrultusunda ekspertiz ekibimiz, eşyalarınızı değerlendirerek size tahsis edeceğimiz aracın büyüklüğünü tespit ediyor. Tespitlerin sonrasında araçla birlikte yıllardır evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermiş ekibimiz eşyaların taşınması için evinize geliyor. Deneyimli ekibimiz sayesinde sizlerin eşyasını en dikkatli şekilde paketleme yaparak, geniş iç hacimli taşıma araçlarımıza yüklüyoruz. Paketleme esnasında beyaz eşyalarınızı farklı bir şekilde paketleyerek herhangi bir zarar görmesine imkan vermemeye çalışıyoruz. Modüler mobilyalarınız varsa onlar için özel mobilyacı personelimiz sökme takma işlemlerini tamamlıyor. Ardından paketleme uzmanı arkadaşlar sökülen eşyalarınızı paketliyorlar. Eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için taşıma aracı içini bölüm bölüm ayırıyoruz. Bölümler arası sizlerin değerli eşyalarını sağlamca bağladıktan sonra hareketsiz kalmasını sağlıyoruz. İntikalden sonra taşıma aracından, yeni evinize ya da ofisinize dikkatli bir şekilde taşıyoruz. Ekibimiz taşıma isterseniz asansörle isterseniz de asansörsüz şekilde taşıma yapıyor. Sizlere tavsiyemiz asansörlü taşımacılıktır. Çünkü asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınız hem daha süratli bir şekilde taşınması tamamlanacak hem de zarar görme ihtimali sıfıra kadar indirilmiş olacaktır.

Yeni evinize ulaşmamızın ardından sizlerin isteğine göre eşyalarınızı önce oda oda, daha sonra oda içerisinde nasıl bir yerleşim düzeni düşünüyorsanız ona göre ekibimiz düzenlemeyi yapıyor. Ayrıca mutfak için dolaplarınıza göre tüm eşyalarınızı dahi yerleştirme işlemi yapabiliyoruz.

Yükseller Nakliyat firması olarak, nakliye edeceğiniz her türlü eşya ya da ürünlerinizi sigortalamaktayız.

Sizlere hizmet vermekten her zaman gurur duyan Yükseller Nakliyat olarak, sizlerle tanışmayı bekliyoruz. Bize ulaşmanız durumunda evden eve nakliyat işlemlerinizi kafanızda en ufak bir soru işareti kalmadan tamamlıyoruz. Sizlere, yeni evinizde, hiç yorulmadan taşınmanın mutluluğunu yaşatıyoruz.