İstanbul-Bodrum Evden Eve Nakliyat Firmalarının Verdiği Hizmetler

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat firmaları ile Ev taşımak oldukça zor ve zahmetlidir. Kış aylarında ev taşımanın daha da zor olacağını düşünen ev sahipleri ve kiracılar özellikle yaz aylarını tercih etmektedirler. Bunun sebebi kış aylarındaki zorlu hava koşulları ev taşımayı adeta işkence haline getiriyor olmasından ileri gelir. Aslında hem kış hem de yaz aylarında ev taşıma işini artık çoğu kişi evden eve nakliyat firmalarına bırakmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları hizmet açısından günümüzde önemini yeni kazanmış durumdadır. Yaz aylarında göze çarpan şehirlerarası evden eve nakliyat firmalarından İstanbul-Bodrum evden eve nakliyat firmaları, İstanbul-Bodrum veya Bodrum-İstanbul düzergâhı ev taşıyan ev sahipleri veya ofisini taşıyan şirket sahiplerinin ilk başvurduğu firmalar arasındadır.

Bu firmalar sunduğu birçok hizmet olanağı ile müşterilerini memnun etme noktasında adeta bir yarış içindedirler. Genellikle bu yarışlardan galip çıkan firmalar iyi hizmet veren ve müşterisini memnun olmuş bir şekilde gönderen firmalar olmaktadır. Bu firmalardan İstanbul-Bodrum evden eve nakliyat firmaları müşterilerini memnun etmek adına birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. Sadece şehirlerarası nakliyat değil bunun yanında kurumsal nakliyat, ofisten ofise eşya nakliyatı,  eşya ambalajlama-depolama gibi çeşitli hizmetler sunmaktadırlar. Kurumsal nakliyat nasıl bir nakliyat şeklidir diye merak edenler için kısa bir açıklama yapmak gerekiyor. Kurumsal nakliyat, özellikle tekstil firmalarının tercih ettiği nakliyat şeklidir.  Tekstil firmasına gidecek elbiselerin zarar görmemesi adına elbiseler askılı bir şekilde firmaya taşınmaktadır. İstanbul aynı zamanda tekstil firmalarının yoğunlukta olduğu bir şehir olduğundan İstanbul’dan Bodrum’a gidecek siparişler bu şekilde taşınmaktadır.

Ayrıca sigortalı taşımacılık nerdeyse her firmanın uyguladığı bir sistem ve İstanbul-Bodrum evden eve nakliyat firmaları da sigortalı taşımacılığa önem vermektedirler. İstanbul’dan Bodrum’a veya Bodrum’dan İstanbul’a evden eve eşya nakliyatı gerçekleştirileceği zaman öncelikle bir rapor hazırlanarak bu rapor doğrultusunda nasıl eşyaların taşınacağı, ne kadar personel gerekeceği veya eşyaların nasıl paketlenip depolanacağı hususunda kararlar alınır. Kararlar kesinleştiği zaman müşterinin istediği tarihte eşyalar araçlara alınır ve güvenli bir şekilde müşterinin söylediği adrese teslim edilir. Nakliyat işlemi müşterinin istediği zamanda ve sigortalı bir şekilde gerçekleştiği için müşterilerde içleri rahat bir şekilde evlerini taşımanın keyfine varırlar.Bir cevap yazın