Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası bir nakliye işini varsa Yükseller Nakliyat firması yanınızda olacaktır. Taşıtmak istediğiniz küçük ya da büyük ne olursa olsun her türlü eşyanızı taşıma kapasitesine sahip araçlarımızla yıllardır bu sektörde hizmet verdik.

Yükseller Nakliyat firması olarak Türkiye’nin her yerine ulaşıyoruz. Sizler şehirlerarası taşıtmayı planladığınız eşyanızı ne zaman almamızı isterseniz biz o zaman alıyoruz. Aynı şekilde nereye ve ne zaman ulaşması gerekiyorsa, bizler aynı zamanda istenilen yere garantili bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Filomuzda bulunan hızlı ve çeşitli büyüklükteki araçlarla nakliye işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yapacağımız tüm nakliye işlemleri sigorta ile başlamaktadır. Sigorta yapılmadan tekeri oynatmıyoruz. Taşıma esnasında başa gelebilecek herhangi bir durum için eşyalarınıza sigorta yaptırdığımızdan aklınıza hiçbir şey takılmadan, rahat bir şekilde eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Eğer taşıtmak istediğiniz malzemenin ebat olarak küçük olduğundan, nakliye ücretinin fazla olacağını düşünüyorsanız, Yükseller Nakliyat firması sizlere en uygun fiyatı çıkararak sizlere uygun hizmet vermenin huzurunu yaşayacaktır. Bizim için nakliye yaptıracağınız malzemenin ebatları değil sizlerin taşıma sonucunda bulacağı huzur önemlidir.

Yıllardır şehirlerarası taşımacılıkta hizmet vererek köklü bir firma haline gelen Yükseller Nakliyat, sizlere tecrübe edinmiş personeli ile hizmet vermeye devam ediyor. Nakliyesini yaptıracağınız eşyanın ya da yükün başına herhangi bir zarar gelmemesi için araç içerisinde düzgün bir şekilde yerleşimi sağlanıyor. Bindiği ve indiği durumların aynı olması için her türlü tedbiri almaktayız. Sizlerin eşyalarınızı emanet olarak aldığımızdan eşyalarınızı yanmaz ve darbeleri emme özellikli ambalajlara sarıyoruz.

Yükseller Nakliyat firması olarak bizler, sizlerin eşyasını kendi eşyası bilmekten hiç kaçınmadık. Bu düşüncemiz sayesinde yıllardır taşıma sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz. Eşyalarınızı bize teslim etmek için 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz telefonlarımızla hizmetinizdeyiz. Bizi aramanız yeterli olacaktır. Tecrübeli ekibimiz ve kaliteli malzemelerimiz eşyanıza zarar gelmemesi içindir. Eşyalarınıza yapılacak sigortalar sayesinde herhangi bir zararınız olabilmesi durumunda hemen ekspertiz ekibimiz devreye giderek ödemenizi en kısa sürede yapmaktadır. Yükseller Nakliyat’ı tercih edin, eşyalarınız istediğiniz yere, sağlam olarak ve zamanında ulaşsın.